Dr. Zeynep Gökalp Kliniği

Daha sağlıklı, daha güzel ve daha estetik

Edmund Burke bir keresinde “Güzellik, mutluluğun vaadidir.” demiştir. Kendimiz, sosyal çevremiz ve etrafımızdaki mekanlarla kurduğumuz estetik ve güzellik temelli ilişkiler bizi mutluluğa götüren birçok yoldan biridir.

Ben ve ekibim de kliniğimizde hastalarımıza, mutluluk yolunda, kendileri ve çevreleri ile daha sağlıklı, daha güzel ve daha estetik ilişkiler kurmaları için tıp biliminin ışığında yardımcı olmayı amaçlıyoruz. Bunu yaparken de hem klinik hem de atelier bünyesinde danışanlarımıza verdiğimiz hizmetin bütüncüllüğü çok önemlidir. Bize gelenlere sadece istediklerini değil, ihtiyaç duyduklarını da vermeye çalışıyoruz.. Bu bazen istediklerinizin daha fazlası olabileceği gibi daha azı da olabileceğini asla unutmuyoruz.

Müşterilerimizin bizimle etkileşime girdikleri andan itibaren, aslında bizlerin de sürekli içinde olduğu, “kendilerinin daha iyi bir hali” için arayışta olduklarını hep aklımızda tutuyoruz. Bu yolculuklarında, müşterilerimize eşlik ederken, yine her ilişkide olduğu gibi dürüstlüğümüz ve samimiyetimiz, onlarla kuracağımız her türlü etkileşimin temeli olarak görüyoruz. Öte yandan bu güçlü temelin üstüne işimizdeki yetkinliğimiz, profesyonelliğimiz ve detaya verdiğimiz önem ile hizmetlerimizi sizin için kişiselleştiriyoruz.

Güzel ve mutlu kalın…

Dr. Zeynep Gökalp

Dr. Zeynep Gökalp
#prettyandhappy
Randevu &
İletişim

Dr. Zeynep Gökalp Atatürk Mh. Ertuğrul Gazi Sk.
Metropol İstanbul A Blok Daire: 676

© 2023 Dr. Zeynep Gökalp. Tüm hakları saklıdır.